Prowadzenie księgowości w przypadku małych firm lub osób samozatrudnionych jest szczególnym wyzwaniem. Ograniczone możliwości budżetowe często nie pozwalają na nawiązanie długiej współpracy z biurem rachunkowym lub wynajęcie profesjonalnego księgowego. Niemniej jednak faktury w dalszym ciągu muszą być poprawnie wystawiane, a księgi odpowiednio prowadzone. Wobec tego świetne rozwiązanie dla samozatrudnionych i małych przedsiębiorstw zaproponowała wFirma.pl. Mała Księgowość online jest niezwykle funkcjonalnym narzędziem, które ułatwi i odpowiednio wesprze procesy księgowe. Dlaczego więc warto z niej skorzystać?

Komu dedykowana jest Mała Księgowość od wFirma.pl?

Mała Księgowość online to niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, które zostało zaproponowane przez wFirma.pl. Ma ono przede wszystkim wspierać i znacznie automatyzować procesy księgowe. wFirma.pl idealnie rozumie problemy i wyzwania, przed jakimi stają osoby samozatrudnione, a także małe przedsiębiorstwa, z tego też względu Mała Księgowość została właśnie im zadedykowana. Dzięki wygodnej usłudze abonamentowej tego oprogramowania, przedsiębiorcy nie muszą znacznie uszczuplać swojego budżetu, a w dalszym ciągu mogą prowadzić księgowość działalności w sposób profesjonalny i poprawny.

Program do fakturowania od wFirma.pl

Jedną z najważniejszych części składowych oprogramowania Mała Księgowość od wFirma.pl jest przede wszystkim program do fakturowania. Dzięki niemu przedsiębiorcy mogą w sposób pełni automatyczny wystawiać różnorodne rodzaje faktur w tym: fakturę VAT i bez VAT, fakturę marżę, fakturę VAT MOSS oraz fakturę korygującą. Co najważniejsze program ten po uzupełnieniu NIP-u klienta automatycznie pobiera dane kontrahentów z bazy GUS. Dodatkowo przedsiębiorca może wystawić faktury aż w 9 językach obcych, a także z wykorzystaniem odpowiedniego szablonu, w którym można również umieścić logo firmy. Nie można zapomnieć, że wystawić można również faktury we wszystkich walutach, które są ujęte w tabeli NBP wraz z poprawnym wyliczeniem różnic kursowych. Dzięki programowi do faktur znacznie zmniejsza się również ryzyko ewentualnej pomyłki, gdyż cały proces przeprowadzany jest w sposób całkowicie automatyczny.

Integrator e-commerce dla sprzedaży wielokanałowej

Małe firmy i osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarcza, bardzo często prowadzą sprzedaż wielokanałową. Tak więc zaproponowany przez wFirma.pl integrator e-commerce pozwoli im wygodnie zarządzać procesami sprzedażowymi z poziomu jednego programu. Obsługuje on największą platformę sprzedażowa jaką jest Allegro, a także innych dostawców usług dla sklepów internetowych. Wówczas możliwe jest nie tylko wygodne zarządzanie sprzedażą wielokanałową, ale przede wszystkim zachowanie pełnej kontroli nad konkretnymi transakcjami i procesami sprzedażowymi. Bez wątpienia takie rozwiązanie znacznie ułatwi przedsiębiorcy rozwój działalności i wykorzystanie wszystkich, możliwych kanałów sprzedaży, zamiast ograniczania się do jedynie jednej platformy.

Najważniejsze zalety Małej Księgowości od wFirma.pl

Mała Księgowość od wFirma.pl bez wątpienia ma wiele zalet. Oprogramowanie to jest w pełni profesjonalne, a jednocześnie niezwykle proste w obsłudze, tak by nawet użytkownik z podstawową znajomością obsługi komputera, mógł wygodnie zarządzać procesami sprzedażowymi i prowadzić księgowość we własnym zakresie. Dzięki niezbędnym funkcjonalnościom czyli integratorowi e-commerce czy programowi do faktur, przedsiębiorca może w pełni skupić się na rozwoju swojej działalności i nie martwić o to, czy wszystkie rozliczenia i faktury będą wystawione poprawnie i w odpowiednim czasie. Co najważniejsze jednak, usługa abonamentowa oprogramowania jakim jest Mała Księgowość charakteryzuje się niezwykle przystępną ceną, a w efekcie może sobie na nią pozwolić nawet początkująca, samozatrudniona osoba. Jest to więc rozwiązanie szyte na przysłowiową miarę dla każdego freelancera czy małego przedsiębiorstwa, które ma ograniczony budżet i dopiero co rozpoczyna przygodę ze światem biznesu.