TCL zaprezentuje swoją ekspozycję „ŻYWIOŁY – Zielony Horyzont TCL” na Via Tortona podczas Fuorisalone i przedstawi zupełnie nową gamę produktów na rok 2023, w tym telewizory Mini LED QLED, urządzenia AGD i koncepcyjne.

HONG KONG, 3 marca 2023 r. /PRNewswire/ — Firma TCL, jeden z dominujących podmiotów w światowej branży telewizyjnej i czołowa marka elektroniki użytkowej, po raz pierwszy weźmie udział w znanym wydarzeniu Milan Design Week 2023, które odbędzie się w Fuorisalone w dniach od 17 do 23 kwietnia, gdzie zaprezentuje swoją ekskluzywną wystawę „ŻYWIOŁY – Zielony Horyzont TCL”. Ekspozycja odbędzie się przy Via Tortona 14 w dzielnicy projektowej Tortona.

Zgodnie ze swoim motto „Inspirować do wielkości” TCL zilustruje swoją wizję tworzenia technologii dla lepszej przyszłości, która inspiruje do wielkości, łączącą ludzi z wybitnym wzornictwem przemysłowym i estetycznym, intuicyjnym zastosowaniem i zrównoważoną produkcją. Poprzez fascynującą podróż w celu odkrycia czterech żywiołów stworzonych przez naturę, wystawa przypomni zwiedzającym, że natura zawsze była i nadal jest najważniejszym źródłem inspiracji, kreatywności i innowacji. Dzięki zrównoważonym dziełom sztuki, interaktywnym doznaniom i innowacyjnym produktom zwiedzający będą mogli wyobrazić sobie horyzont, niedaleką przyszłość, w której przyroda i technologia harmonijnie współistnieją.

„Jesteśmy podekscytowani i dumni, że po raz pierwszy uczestniczymy w Fuorisalone podczas Milan Design Week. Ta prestiżowa wystawa odzwierciedla naszą filozofię zorientowaną na wzornictwo oraz zobowiązanie do wspierania konsumentów i podejmowania wysiłków na rzecz bardziej zrównoważonego przemysłu” – powiedział Frédéric Langin, dyrektor ds. handlowych w TCL Europe.

Podczas targów Milan Design Week zwiedzający będą mogli również podziwiać zupełnie nową gamę produktów TCL Europe na rok 2023, w tym nowe telewizory Mini LED i QLED Smart TV, urządzenia AGD oraz nowoczesne urządzenia koncepcyjne.

Jednocześnie TCL Europe będzie gospodarzem stacjonarnej i cyfrowej konferencji prasowej w dniu 17 kwietnia, na której wspomniane wyroby będą miały swoją premierę. Więcej informacji na ten temat zostanie przekazanych w późniejszym terminie.

Konferencja prasowa TCL na Fuorisalone 2023:

Data: 17 kwietnia 2023 r.

Godzina: 18:00 (CET)

Miejsce: Via Tortona 14 w Mediolanie

Transmisja na żywo w serwisie YouTube

Na targach Fuorisalone TCL zaprezentuje się następująco:

Data: 17-23 kwietnia 2023 r.

Miejsce: Via Tortona 14, Mediolan (Dzielnica Projektowa Tortona)

Źródło: TCL Electronics