System TCx 900 dla handlu detalicznego jest wyposażony w procesory Intel Core 13. generacji i jest to najbardziej stabilne, a jednocześnie najbardziej kompaktowe rozwiązanie, jakie kiedykolwiek oferowała firma Toshiba.

System TCx® 900 to najnowszy system do obsługi punktów sprzedaży (POS) od globalnego lidera technologii dla handlu detalicznego Toshiba Global Commerce Solutions. Oferuje on zaawansowaną technologię wykorzystującą wysokowydajny system modułowy w kompaktowej obudowie, zaprojektowany pod kątem trwałości i długofalowego rozwoju wraz ze sprzedawcami detalicznymi. System zwiększa produktywność sklepów, co pozwala sprzedawcom detalicznym zminimalizować koszty operacyjne w sklepach i skupić się bardziej na działalności biznesowej, by zapewnić atrakcyjne doświadczenia zakupowe. System TCx® 900, który będzie ogólnie dostępny we wrześniu, spełnia unikalne wymagania każdego sprzedawcy detalicznego dzięki zaawansowanym aplikacjom technologicznym, w tym POS, kontrolerom sklepowym i systemom zarządzania wieloma sklepami. System TCx® 900, który będzie ogólnie dostępny we wrześniu, spełnia unikalne wymagania każdego sprzedawcy detalicznego dzięki zaawansowanym aplikacjom technologicznym, w tym POS, kontrolerom sklepowym i systemom zarządzania wieloma sklepami.

„Kompaktowy system TCx® 900 spełnia standardy niezawodności, możliwości serwisowania i elastyczności firmy Toshiba bez uszczerbku na wydajności” – powiedział Robert Parsons, wiceprezes ds. portfolio produktów w firmie Toshiba Global Commerce Solutions. „Najnowsze rozwiązanie sprzętowe pozwala sprzedawcom detalicznym bez obaw inwestować w platformę nowej generacji, która może w niezawodny sposób obsługiwać operacje o największym obciążeniu teraz i w przyszłości”.

System TCx® 900 umożliwia sprzedawcom detalicznym transformację operacji sklepowych przy jednoczesnym osiągnięciu unikalnych korzyści, takich jak:

– Moc i wydajność dzięki najnowszym procesorom Intel Core 13. generacji.

– Produktywność w wielu kanałach, która jest wspierana przez technologię modułów pamięci DDR5 nowej generacji zapewniającą lepszą przepustowość i wydajność transakcji.

– Możliwość adaptacji i bezpieczeństwo dzięki wsparciu systemów operacyjnych Windows i Linux oraz rozszerzonym zabezpieczeniom cyfrowym opartym na systemie operacyjnym TCx® Sky firmy Toshiba.

– Elastyczne innowacje, które dzięki bogatemu zestawowi konfigurowalnych portów obsługujących różne systemy wejścia/wyjścia dla wielu konfiguracji umożliwiają sprzedawcom detalicznym modernizację frontendu.

– Zrównoważony rozwój i efektywność dzięki nowej konstrukcji, która jest o 40% bardziej energooszczędna niż standardy branżowe i jest wykonana z tworzyw sztucznych PC+ABS nadających się do recyklingu.

– Zdalne monitorowanie i zarządzanie zapewniające maksymalny czas pracy bez przestojów, wspierane przez Proaktywne usługi dostępności firmy Toshiba.

„Branża handlu detalicznego znajduje się w centrum ogromnej zmiany technologicznej wywołanej przez niesamowite zmiany w zachowaniach konsumentów i nowe oczekiwania w zakresie sprawnych, spersonalizowanych i hiperwydajnych doświadczeń zakupowych – powiedziała Stacey Shulman, wiceprezes Network and Edge Group w firmie Intel. – System TCx® 900 firmy Toshiba, oferujący wydajność obliczeniową procesorów Intel Core 13. generacji, łączność WiFi6 i zdolność do obsługi sztucznej inteligencji, to kolejny przykład długiej współpracy z firmą Intel mającej na celu spełnienie wymagań w zakresie elastyczności, skalowalności, wysokiej wydajności i bezpieczeństwa, których sprzedawcy detaliczni potrzebują, aby obsługiwać współczesnych konsumentów”.

System TCx® 900 to jedna z najnowszych innowacji w bogatej historii i bogatym portfelu rozwiązań sprzętu , oprogramowania i usług firmy Toshiba. Jako zaufany światowy lider w dziedzinie technologii dla handlu detalicznego firma Toshiba dokłada wszelkich starań, aby sprzedawcy detaliczni mogli lepiej obsługiwać swoje społeczności, zapewniając im możliwość rozwoju wraz z pokoleniami konsumentów i pracowników, jednocześnie szybko dostosowując się do wszelkich wyzwań przyszłości.

Informacje o firmie Toshiba Global Commerce Solutions

Toshiba Global Commerce Solutions wspiera rozwój handlu detalicznego dzięki dynamicznemu ekosystemowi inteligentniejszych, bardziej elastycznych rozwiązań i usług, które umożliwiają sprzedawcom detalicznym elastyczną ewolucję wraz z pokoleniami konsumentów i dostosowanie się do warunków rynkowych. Wspierani przez globalną organizację oddanych pracowników i partnerów, sprzedawcy detaliczni zyskują większą widoczność i kontrolę nad operacjami, jednocześnie korzystając z elastyczności w budowaniu, skalowaniu i przekształcaniu doświadczeń handlowych, które przewidują i zaspokajają stale zmieniające się potrzeby konsumentów. Odwiedź stronę commerce.toshiba.com i dołącz do nas na Twitterze, LinkedIn, Instagramie i YouTube, aby dowiedzieć się więcej.

© Intel Corporation. Intel, logo Intel i inne znaki spółki Intel są znakami towarowymi spółki Intel Corporation lub jej spółek zależnych. Inne nazwy i marki mogą stanowić własność innych podmiotów.

Źródło: Toshiba

Źródło informacji: Business Wire